Добијте код за купон со ПОПУСТ од 10% по регистрирањето на Билтенот.

Дома
Продавница
Понуди
Најави се

Доаѓа со вградено огледало.

Уникатно украсно Рачно насликани Рачно изработено Деталирање

Рачно изработена тркалезна рамка за огледало рачно насликана

Дијаметар - 60 см

Original price was: €170.Current price is: €153.

Само 1 на залиха

1 на залиха

Уникатен декор исклучиво достапен само преку нас

Free shipping to USA, EU and UK

Returns Accepted, Check our Return Policy

Поинаку се истакнува со класа на рачно резбана декорација

Како е направен

Спецификација на производот

Големина
Дијаметар - 60 см
боја
зелена
Материјал
Розово дрво
Тежина
3 кг
Изработка на
Рачно изработено и рачно насликано
Возраст
Сосема ново
Потекло
Рачно изработено во Пакистан
SKU
P823-105
Забелешка
Примаме и нарачки по мерка за овој производ во саканата големина и дизајн.

Опис на производот

Рачна изработка:Секоја рамка за огледало е прецизно изработена со рака, покажувајќи ја вештината и вниманието на занаетчиите на деталите. Рачно изработената конструкција додава уникатен и персонализиран шмек на секое парче.

Дрвен материјал:Рамките на огледалата се изработени од висококвалитетно дрво, обезбедувајќи цврста и сигурна основа за огледалото. Изборот на дрво може да варира, што овозможува различни обрасци и бои на зрна.

Сложени рачно насликани дизајни:Рамките на огледалата имаат сложени рачно насликани дизајни, додавајќи слој на уметност и детали на дрвената површина. Рачно насликани детали може да вклучуваат цветни мотиви, геометриски обрасци или културни симболи.

Сјајна емајлирана завршница:Рамките се емајлирани за сјајна завршница, зголемувајќи ја визуелната привлечност на рачно насликани дизајни и обезбедувајќи полиран и луксузен изглед.

Облик на тркалезно огледало:Рамките на огледалата се дизајнирани во тркалезна форма, додавајќи чувство на мекост и разновидност на целокупната естетика. Кружните огледала се класичен избор кој надополнува различни стилови на ентериер.

Лесно заменливи ретровизори:Огледалата се дизајнирани да бидат лесно заменливи, што овозможува практично ажурирање или замена доколку е потребно. Оваа функција додава практичност и ја продолжува долговечноста на рамките на огледалата.

Функционални и декоративни:Иако служат како функционални огледала, овие рамки се и украсни парчиња кои ја подобруваат естетиката на просторот. Тие додаваат допир на уметност и елеганција во секоја соба.

Разновидност на големини:Рачно изработените дрвени рамки за огледала доаѓаат во различни големини, што овозможува различни димензии да одговараат на различни простори и преференции.

Разновидно поставување:Тркалезната форма и сложените дизајни ги прават овие рамки за огледала разноврсни за поставување во различни области од домот, вклучувајќи влезови, спални соби или дневни соби.

Разновидност на бои:Рачно насликани дизајни може да вклучат различни бои, обезбедувајќи живост и визуелен интерес за рамки на огледалата. Палетата на бои може да биде инспирирана од природата, културните влијанија или уметничкиот израз.

Лесно се чисти:Емајлираната завршница на рамки на огледалата ги прави лесни за чистење. Едноставно бришење со влажна крпа може да помогне во одржувањето на сјајниот изглед.

Занаетчиски допир:Рамките на огледалата имаат занаетчиски допир, издвојувајќи ги од масовно произведените алтернативи. Изработката, сложените рачно насликани детали и сјајната емајлирана завршница ја прикажуваат посветеноста на вешти занаетчии.

Уникатно и единствено:Поради рачно изработената природа на рамки на огледалата и рачно насликани дизајни, секое парче е уникатно. Варијациите во моделите и боите придонесуваат за индивидуалноста на секоја рамка.

Безвременска елеганција:Комбинацијата од дрво, сложени рачно насликани дизајни, сјајна емајлирана завршница и тркалезна форма им дава на рамката на огледалото безвременска и елегантна естетика.

Спецификација на производот
Големина
Дијаметар - 60 см
Материјал
Розово дрво
боја
зелена
Тежина
3 кг
Изработка на
Рачно изработено и рачно насликано
Возраст
Сосема ново
Потекло
Рачно изработено во Пакистан
SKU
P823-105
Забелешка
Примаме и нарачки по мерка за овој производ во саканата големина и дизајн.

Рачна изработка:Секоја рамка за огледало е прецизно изработена со рака, покажувајќи ја вештината и вниманието на занаетчиите на деталите. Рачно изработената конструкција додава уникатен и персонализиран шмек на секое парче.

Дрвен материјал:Рамките на огледалата се изработени од висококвалитетно дрво, обезбедувајќи цврста и сигурна основа за огледалото. Изборот на дрво може да варира, што овозможува различни обрасци и бои на зрна.

Сложени рачно насликани дизајни:Рамките на огледалата имаат сложени рачно насликани дизајни, додавајќи слој на уметност и детали на дрвената површина. Рачно насликани детали може да вклучуваат цветни мотиви, геометриски обрасци или културни симболи.

Сјајна емајлирана завршница:Рамките се емајлирани за сјајна завршница, зголемувајќи ја визуелната привлечност на рачно насликани дизајни и обезбедувајќи полиран и луксузен изглед.

Облик на тркалезно огледало:Рамките на огледалата се дизајнирани во тркалезна форма, додавајќи чувство на мекост и разновидност на целокупната естетика. Кружните огледала се класичен избор кој надополнува различни стилови на ентериер.

Лесно заменливи ретровизори:Огледалата се дизајнирани да бидат лесно заменливи, што овозможува практично ажурирање или замена доколку е потребно. Оваа функција додава практичност и ја продолжува долговечноста на рамките на огледалата.

Функционални и декоративни:Иако служат како функционални огледала, овие рамки се и украсни парчиња кои ја подобруваат естетиката на просторот. Тие додаваат допир на уметност и елеганција во секоја соба.

Разновидност на големини:Рачно изработените дрвени рамки за огледала доаѓаат во различни големини, што овозможува различни димензии да одговараат на различни простори и преференции.

Разновидно поставување:Тркалезната форма и сложените дизајни ги прават овие рамки за огледала разноврсни за поставување во различни области од домот, вклучувајќи влезови, спални соби или дневни соби.

Разновидност на бои:Рачно насликани дизајни може да вклучат различни бои, обезбедувајќи живост и визуелен интерес за рамки на огледалата. Палетата на бои може да биде инспирирана од природата, културните влијанија или уметничкиот израз.

Лесно се чисти:Емајлираната завршница на рамки на огледалата ги прави лесни за чистење. Едноставно бришење со влажна крпа може да помогне во одржувањето на сјајниот изглед.

Занаетчиски допир:Рамките на огледалата имаат занаетчиски допир, издвојувајќи ги од масовно произведените алтернативи. Изработката, сложените рачно насликани детали и сјајната емајлирана завршница ја прикажуваат посветеноста на вешти занаетчии.

Уникатно и единствено:Поради рачно изработената природа на рамки на огледалата и рачно насликани дизајни, секое парче е уникатно. Варијациите во моделите и боите придонесуваат за индивидуалноста на секоја рамка.

Безвременска елеганција:Комбинацијата од дрво, сложени рачно насликани дизајни, сјајна емајлирана завршница и тркалезна форма им дава на рамката на огледалото безвременска и елегантна естетика.

Осврти на клиенти

Рачно изработен дом
Независно потврдено
Оценка 4,79 (39 критики)

1-5 од 27 критики
 1. AE

  Utmärkt kundservice, jag bad om återbetalning eftersom varan led mindre skada under frakten – jag fick returfraktetikett omedelbart och mina pengar återbetalades inom 10 arbetsdagar.

 2. EM

  layout del sito web semplice e material facile da Trovare. il mio ordine è arrivato entro una settimana ed era in condizioni eccellenti. persone fantastiche con cui avere a che fare.

 3. KO

  Нарачувањето на килим Килим беше прилично лесно и испораката на производот беше брза и навреме. Ми беше даден број за следење во рок од 2 дена од поставувањето на мојата нарачка, многу сум задоволен од услугата за клиенти.

 4. EC

  многу прифатлива продавница..добри детали за производите

 5. AO

  Од крај до крај процесот на купување од нив беше голем.

Поврзани производи

Неодамна прегледани производи

Не беа пронајдени податоци