Добијте код за купон со ПОПУСТ од 10% по регистрирањето на Билтенот.

Дома
Продавница
Понуди
Најави се
Уникатно украсно Рачно насликани Рачно изработено Деталирање

Аголна решетка рачно изрезбана и месинг работа

Висина - 116 см

Original price was: €290.Current price is: €261.

Само 1 на залиха

1 на залиха

Уникатен декор исклучиво достапен само преку нас

Free shipping to USA, EU and UK

Returns Accepted, Check our Return Policy

Поинаку се истакнува со класа на рачно резбана декорација

Како е направен

Спецификација на производот

Големина
Висина - 116 см
боја
Браун
Материјал
Розово дрво
Тежина
3 кг
Изработка на
Рачно изработено
Возраст
Сосема ново
Потекло
Рачно изработено во Пакистан
SKU
P823-126
Забелешка
Примаме и нарачки по мерка за овој производ во саканата големина и дизајн.

Опис на производот

Рачна изработка:Аголната маса е прецизно изработена со рака, покажувајќи ја вештината и вниманието на занаетчиите на деталите. Рачно изработената конструкција додава уникатен и автентичен шмек на парчето.

Материјал од розово дрво:Масата е изработена од висококвалитетно розово дрво, познато по својата издржливост, богата боја и карактеристични шари на зрна. Розово дрво и дава луксузна и елегантна естетика на аголната маса.

Сложени рачно резбани дизајни:Табелата има сложени рачно врежани дизајни, додавајќи допир на уметност на парчето. Резбите може да вклучуваат цветни мотиви, геометриски обрасци или културни симболи, што ја подобрува визуелната привлечност.

Работа со месинг:Сложената работа од месинг е вградена во дизајнот, дополнувајќи ги рачно издлабените детали. Месинг акцентите додаваат допир на софистицираност и контраст против богатите тонови на розово дрво.

Собрание сам:Масата е парче сам (направи сам), што овозможува лесно склопување или расклопување. Оваа функција додава погодност за поединци кои можеби ќе треба да ја преместат или чуваат масата без стручна помош.

Полиран до совршенство:Целата аголна маса е полирана до совршенство, со што се истакнува природната убавина на розовото дрво и се создава мазна и сјајна завршница. Полираната површина додава луксузен допир.

Четири полици:Аголната маса се состои од четири полици, обезбедувајќи доволно простор за складирање и прикажување. Полиците може да се користат за книги, украси или други предмети, нудејќи и функционалност и разноврсност.

Мултифункционална употреба:Масата е дизајнирана да биде разновидна и може да служи за различни намени, вклучително и како аголна маса, полица за книги или маса за украсување. Овој мултифункционален аспект додава практичност на неговата естетска привлечност.

Цврста конструкција:И покрај неговата природа DIY, масата е конструирана да биде цврста и стабилна кога се склопува. Квалитетот на изработката обезбедува издржливост на парчето за долготрајна употреба.

Лесно се демонтира за складирање:Масата е дизајнирана лесно да се демонтира, што овозможува компактно складирање кога не се користи. Оваа функција е особено корисна за оние кои можеби имаат ограничен простор или треба да ја преместат табелата.

Естетска разновидност:Комбинацијата на рачно врежани детали, месинг работа и материјал од розово дрво и дава естетска разноврсност на аголната маса, овозможувајќи и да ги надополни различните стилови на внатрешен дизајн.

Квалитетни материјали и завршна обработка:Висококвалитетните материјали, вклучувајќи розово дрво и месинг, заедно со прецизното завршување, придонесуваат за севкупниот квалитет и долговечноста на аголната маса.

Културни и уметнички елементи:Рачно врежаните дизајни и месинг работите може да вклучат културни или уметнички елементи, додавајќи чувство на културно богатство и наследство на делото.

Спецификација на производот
Големина
Висина - 116 см
Материјал
Розово дрво
боја
Браун
Тежина
3 кг
Изработка на
Рачно изработено
Возраст
Сосема ново
Потекло
Рачно изработено во Пакистан
SKU
P823-126
Забелешка
Примаме и нарачки по мерка за овој производ во саканата големина и дизајн.

Рачна изработка:Аголната маса е прецизно изработена со рака, покажувајќи ја вештината и вниманието на занаетчиите на деталите. Рачно изработената конструкција додава уникатен и автентичен шмек на парчето.

Материјал од розово дрво:Масата е изработена од висококвалитетно розово дрво, познато по својата издржливост, богата боја и карактеристични шари на зрна. Розово дрво и дава луксузна и елегантна естетика на аголната маса.

Сложени рачно резбани дизајни:Табелата има сложени рачно врежани дизајни, додавајќи допир на уметност на парчето. Резбите може да вклучуваат цветни мотиви, геометриски обрасци или културни симболи, што ја подобрува визуелната привлечност.

Работа со месинг:Сложената работа од месинг е вградена во дизајнот, дополнувајќи ги рачно издлабените детали. Месинг акцентите додаваат допир на софистицираност и контраст против богатите тонови на розово дрво.

Собрание сам:Масата е парче сам (направи сам), што овозможува лесно склопување или расклопување. Оваа функција додава погодност за поединци кои можеби ќе треба да ја преместат или чуваат масата без стручна помош.

Полиран до совршенство:Целата аголна маса е полирана до совршенство, со што се истакнува природната убавина на розовото дрво и се создава мазна и сјајна завршница. Полираната површина додава луксузен допир.

Четири полици:Аголната маса се состои од четири полици, обезбедувајќи доволно простор за складирање и прикажување. Полиците може да се користат за книги, украси или други предмети, нудејќи и функционалност и разноврсност.

Мултифункционална употреба:Масата е дизајнирана да биде разновидна и може да служи за различни намени, вклучително и како аголна маса, полица за книги или маса за украсување. Овој мултифункционален аспект додава практичност на неговата естетска привлечност.

Цврста конструкција:И покрај неговата природа DIY, масата е конструирана да биде цврста и стабилна кога се склопува. Квалитетот на изработката обезбедува издржливост на парчето за долготрајна употреба.

Лесно се демонтира за складирање:Масата е дизајнирана лесно да се демонтира, што овозможува компактно складирање кога не се користи. Оваа функција е особено корисна за оние кои можеби имаат ограничен простор или треба да ја преместат табелата.

Естетска разновидност:Комбинацијата на рачно врежани детали, месинг работа и материјал од розово дрво и дава естетска разноврсност на аголната маса, овозможувајќи и да ги надополни различните стилови на внатрешен дизајн.

Квалитетни материјали и завршна обработка:Висококвалитетните материјали, вклучувајќи розово дрво и месинг, заедно со прецизното завршување, придонесуваат за севкупниот квалитет и долговечноста на аголната маса.

Културни и уметнички елементи:Рачно врежаните дизајни и месинг работите може да вклучат културни или уметнички елементи, додавајќи чувство на културно богатство и наследство на делото.

Осврти на клиенти

Рачно изработен дом
Независно потврдено
Оценка 4,79 (39 критики)

1-5 од 27 критики
 1. AE

  Utmärkt kundservice, jag bad om återbetalning eftersom varan led mindre skada under frakten – jag fick returfraktetikett omedelbart och mina pengar återbetalades inom 10 arbetsdagar.

 2. EM

  layout del sito web semplice e material facile da Trovare. il mio ordine è arrivato entro una settimana ed era in condizioni eccellenti. persone fantastiche con cui avere a che fare.

 3. KO

  Нарачувањето на килим Килим беше прилично лесно и испораката на производот беше брза и навреме. Ми беше даден број за следење во рок од 2 дена од поставувањето на мојата нарачка, многу сум задоволен од услугата за клиенти.

 4. EC

  многу прифатлива продавница..добри детали за производите

 5. AO

  Од крај до крај процесот на купување од нив беше голем.

Поврзани производи

Неодамна прегледани производи

Не беа пронајдени податоци